17188.
Closed 389. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Bloch Iván: Korunk nemi élete. Tekintettel korunk műveltsége. Bp., 1910, Kostyál Jenő. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.