Tettau Bavaria német porcelán csésze aljjal, részben plasztikus virág ... https://www.darabanth.com/en/388-Online-auction/388.0/Porcelain-ceramics-glassware/Chinaware-Porcelain~500006/Tettau-Bavaria-nemet-porcelan-csesze-aljjal-reszben-plasztikus-virag-mintas-dekorral-arany-s~II2327664
2327664
11255
388
4200
4 200 HUF
Description: Tettau Bavaria német porcelán csésze aljjal, részben plasztikus virág mintás dekorral, arany színű peremmel, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, csésze m: 4,5 cm. alj d: 11,5 cm
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: karap_norbert
further page navigation Auction house