11444.
Closed 388. Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
Kínai porcelán cintányéros kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 10,5 cm