Frames

Number of items: 11

Üvegezett, dekoratív fa keretben fotó, háttérben az Akropolis. Belső méret: 35x36,5 cm
12090.

1 400 HUF

Üvegezett fa keret festett képpel. 31×34,5 cm
12091.

1 600 HUF

Üvegezett fa keretben olvashatatlan jelzéssel akvarell, papír kép. 27,5x39,5 cm. Belső méret: 37x59 cm
12092.

2 400 HUF

Festett fa alakok képkeretben, belső méret: 36,5x29 cm
12093.

1 200 HUF

Festett faragott fa keret olaj vászon képpel. Képméret 23x17 cm
12094.

3 000 HUF

2 db képkeret, egyik kopásokkal, 18x13 cm, tükrös keret külső: 22x17 cm, belső: 16x11 cm + Fém virág keretben, hátulján ajándékozási sorokkal, külső: 17x9 cm, belső: 14x6 cm
12095.

1 000 HUF

Fa dupla képkeret, zsanér segítségével kihajtható, belső méret: 20,5x30,5 cm
12096.

2 200 HUF
5,96
6,88

Üvegezett, sérült blondel keret Viktor Schramm festőművész régi nyomatával, belső méret: 65×45,5 cm, látható méret: 62,5x42,5 cm
12097.

4 000 HUF

Üvegezett fa keret, Szécsi Katalin Zsuzsanna (1955-) festőművész szignált nyomatával, belső méret: 42x60 cm
12098.

800 HUF

2 db fa képkeret: Historizáló stílusú blondel keret, belső méret: 22,6x27,8 cm, sérült és fa képkeret, 50x65 cm, kissé sérült
12099.

3 000 HUF

Festett fa képkeret, belső méret: 11x15 cm
12100.

500 HUF
1,36
1,56

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF