Jewellery
Number of items: 205
2317903
19121
387
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, rózsaszín köves medállal, jelzett, h: 46 cm, bruttó: 6,72 g
5 500 HUF
2318040
19122
387
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 20,54 g
7 000 HUF
2321337
19123
387
38000
Jewellery
38 000 HUF
2283728
19124
387
Jewellery
Ezüst(Ag) kakukkos óra alakú medál, jelzett, h:2,5 cm, nettó: 2,8 g
4 000 HUF
2283803
19125
387
6500
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, rózsaszín kövekkel, jelzett, méret: 53, bruttó: 7,5 g
6 500 HUF
2283841
19126
387
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, borostyán kockákkal díszítve, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 4,66 g
6 000 HUF
2283872
19127
387
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) rombuszos fülbevalópár, ovális borostyán kővel, jelzett, 1,7×1,8 cm, bruttó: 2,19 g
3 400 HUF
2283885
19128
387
4400
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, borostyánnal, jelzett, 2×1 cm, bruttó: 3,55 g
4 400 HUF
2294215
19129
387
Jewellery
Arany (Au) 14K női óra, mechanikus, jelzés nélkül, nem jár, d: 2,5 cm, bruttó: 8,95 g
20 000 HUF
2300345
19130
387
Jewellery
Ezüst (Ag) lógós fülbevalópár, jelzett, h: 7 cm, nettó: 19,96 g
9 000 HUF
2156054
19131
387
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc ezüstbe foglalt ásvánnyal br: 7,1 g
1 000 HUF
2291737
19132
387
Jewellery
XIX. sz. Régi ezüst (Ag) villa, E.K. monogrammal, jelzett (Pesth), a kanál fején horpadással, h: 15 cm, nettó: 21 gr.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m