15025.
Closed 387. Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Csatkai Endre és mások: Sopron környéke műemlékei. Bp., 1956, Akadémiai Kiadó. Magyarország műemléki topográfiája II. kötet. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.