15047.
Closed 387. Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Beszélő házak. Szerk.: Hatvany Lajos. Gink Károly fényképeivel. Bp., 1957., Bibliotheca. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott félvászon-kötés.