15605.
Closed 387. Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
A. M. Lukin: Ejtőernyős-sport. Ford.: Kőkényesi Tamásné. Bp.,1956,Népszava. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, firkált lapokkal. Megjelent 2570 példányban.