Books: Other rarities Number of items: 306
2112478
17481
386
1 600 HUF
2129912
17482
386
1 600 HUF
2260171
17483
386
Zrínyi: Szigeti veszedelem. Bp., 1901. Lampel. Félvászon kötésben.
1 000 HUF
1642466
17484
386
Bognár Cecil: Mi és mások. A mindennapi élet lélektana. Bp.,1944, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. III. kiadás. Kiadói félvászon-kötés. 2203893
17485
386
Benedek Marcell: Naplómat olvasom. Dedikált példány. Bp., 1965, Szépirodalmi Könyvkiadó. Félvászon-kötésben, jó állapotban.
4 000 HUF
2203923
17486
386
Szász Károly kisebb műfordításai I-II. kötetek. Bp., 1872, Ráth Mór. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, jó állapotban.
2 400 HUF
2188813
17487
386
Babik József: Magyarok hazája költők dalaiban. Közrebocsájtja: - -. Eger, 1894., Érseki Lyceum, 632 p. Átkötött félvászon-kötésben, az elülső szennylapon folttal, kissé kopott, foltos gerinccel.
1 000 HUF
2271122
17488
386
Madách Imre: Az ember tragédiája, Bp, Athenaeum Kiadó, huszonharmadik kiadás, egészvászon-kötés, kicsit foltos 2259799
17489
386
A Ráday gyűjtemény évkönyve II. 1981. Bp., 1982, k.n. Kiadói papír kötésben, borító foltos.
2314309
17490
386
2 600 HUF
2271285
17491
386
2188821
17492
386
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house