Books: Other rarities Number of items: 306
2314278
17457
386
Padányi Viktor: Egyetlen menekvés- München, 1967. Hídfő Kiadói egészvászon kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.
4 000 HUF
2314267
17458
386
Katona Géza: A nyomok azonosítási vizsgálata a büntetőeljárásban. Bp., 1965. Közgazdasági. Kiadói vászonkötés
2 000 HUF
2314286
17459
386
Ady Endre: Szeretném, ha szeretnének. Második kiadás. Budapest 1910. Nyugat Kiadása. Kiadói, Falus Elek által illusztrált egészvászon kötésben.
2 000 HUF
2314379
17460
386
Gerő Katalin: Életem. Bp., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Aranyozott, álbordás félbőr kötésben.
1 000 HUF
2311704
17461
386
Pinczés Zoltán (szerk.): A Magyar Királyi Csendőrség Zsebkönyve. Negyvenegyedik évfolyam. H.n., 1933, Csendőrségi Lapok kiadása. Kiadói egészvászon kötésben, kopottas állapotban.
5 000 HUF
2167227
17462
386
2259835
17463
386
Dr. Czeke Marianne - Dr. H. Révész Margit: gróf Brunsvik Teréz élet- és jellemrajza. Fordította: Dr. Petrich Béla. Bp., 1926, Kisdednevelés. Kiadói papírkötésben, borító foltos, kissé szakadozott.
1 800 HUF
2288981
17464
386
1 800 HUF
2150379
17465
386
2207734
17466
386
Karikó János földmíves népköltő válogatott versei. Biatorbágy, 2001, Biatorbágy Kultúráért Alapítvány. Kiadói egészvászon-kötés. Az 1904-es kiadás reprint kiadása. 2208020
17467
386
Vaderna József: Anyám szemébe zárva. Esztergom, 1990,Esztergom Városi Tanács. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3500 példányban, számozatlan példány. A szerző által dedikált.
2208626
17468
386
Valló László: Emlékké válok magam is... Fekete István élete. Bp.,1986,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house