Number of items: 301
2240506
11398
385
Varrogató nő, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
2 000 HUF
2240513
11399
385
Olvasó nő, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
3 000 HUF
2242394
11400
385
"SWT" jelzésű porcelán vázácska, kézzel festett, apró kopással, m: 9 cm
1 000 HUF
2236893
11401
385
900
Porcelán hamutál magyar címerrel, 2 db, matricás, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 10,5 cm
2216987
11402
385
6 db csehszlovák aranyozott, csillagmintás porcelán csészék aljakkal, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 6,5 cm, d: 13,5 cm
2 400 HUF
2114199
11403
385
Porcelán kutya, fehér mázas, jelzett, gyári hibákkal, h: 36 cm
9 000 HUF
2303877
11404
385
Royal Bavaria biszkvit porcelán váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm
2303864
11405
385
Fehér mázas porcelán madár, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, 11×8 cm
2 000 HUF
2303740
11406
385
Virágmintás porcelán teás készlet, 3 db csésze + 3 db alj, kanna, kis kiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal
9 000 HUF
2303468
11407
385
Japán porcelán tál, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 24 cm
6 000 HUF
2303697
11408
385
Limoges-i porcelán virágmintás leveles tál, részben kézzel festett, kis kopásnyomokkal, 25×22 cm
3 000 HUF
2303454
11409
385
Limoges virágmintás porcelán gyertyatartó pár, részben kézzel festett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m