Chinaware / Porcelain Number of items: 301
2298616
11374
385
Wedgewood porcelán tányér, jelzett, hibátlan, d: 24 cm
3 000 HUF
2297549
11375
385
Hutschenreuter porcelán kisfiú egérrel. Fehér mázas, jelzett, hibátlan. m:12 cm
2 000 HUF
2297639
11376
385
Gránit bonbonniere virág mintával, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal. d: 11 cm
4 000 HUF
2297635
11377
385
4400
Azonosítatlan jelzéssel: Tea öntő lányka. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 14 cm
4 400 HUF
2297577
11378
385
Royal Dux Csehszlovákia Sokol játékok XI. súlyemelés jelzésű porcelán sas. Kézzel festett. jelzett, hibátlan / Royal Dux Czechoslovakia Sokol games XI eagle - weight lifting figurine 19 cm
7 000 HUF
2279586
11379
385
Szecessziós Victoria porcelán váza szántó lovas jelzett képpel (Harrowing) jelzett, részben kézzel festett, apró lepattanásokkal. m: 39 cm
18 000 HUF
2009899
11380
385
1 200 HUF
2298532
11381
385
Figurális porcelán váza, kézzel festett, jelzett, több sérüléssel, m: 16 cm
1 000 HUF
2298427
11382
385
Villeroy&Boch porcelán angyalka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m: 9 cm
3 000 HUF
2298324
11383
385
Porcelán kiöntő, hiányos, kézzel festett, Láng jelzéssel, kopásnyomokkal, m: 9 cm
5 000 HUF
2178395
11384
385
Kínai kézzel festett porcelán váza, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 46 cm
6 000 HUF
2228723
11385
385
Virágmintás porcelán teás csésze, csészealjjal, jelzés nélkül, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, d: 8,5 és 14 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house