12861.
Closed 385. Online auction
Photo
1 200 HUF
cca 1890-1910 össz. 6 db vintage osztrák keményhátú portré fotó, 4 db bécsi (Friedrich Schiller, C. Pietzner, Atelier Parisien) és 2 db más műtermekből (C. Skutta Bécsújhely, Freidrich Kranzfelder Gloggnitz und Payerbach), kissé kopott, 10,5x6,5 és 21x10 cm közötti méretekben