Jewellery

Number of items: 241

14k arany (Au) karikagyűrű, 1,87 g m: 67
19036.

20 000 HUF
54,20
62,50

14k arany (Au) kereszt medál. jelzett 0,68 g 3 cm
19037.

12 000 HUF

14k arany (Au) nyaklánc, sérült, jelzett 3,42 g 46 cm
19038.

44 000 HUF
119,24
137,50

Szűz Mária porcelán medál arany (Au) 14K kerettel, jelzett 2,66 g 2 cm
19039.

10 000 HUF
16

Ezüst (Ag) medál zománc képpel, jelzett, bruttó 1,83g
19040.

2 400 HUF

14 K arany (Au), nyaklánc, 14K szűz medállal jelzettek, 3,7 g, 44 cm
19041.

40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst(Ag) gyűrű, zománcozott kék berakással, jelzett, méret: 61, bruttó: 11,17 g
19042.

3 600 HUF
9,76
11,25

Aranyozott ezüst(Ag) karperec, jelzés nélkül, 5×5,5 cm, bruttó: 13,98 g
19043.

3 000 HUF
32

Ezüst(Ag) markazittal és szintetikus kék kővel díszített gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 13,74 g
19044.

6 000 HUF

Ezüst(Ag) karkötő, szintetikus és markazit kövekkel, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 25,29 g
19045.

12 000 HUF
18

Ezüst(Ag) nyaklánc, ametiszt köves ovális medállal, jelzett, h: 55 cm, 3×2 cm, bruttó: 11,92 g
19046.

6 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus zöld kővel és markazittal, jelzett, méret: 62, bruttó: 9,26 g
19047.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF