Jewellery
Number of items: 241
2277526
19108
385
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, piros köves függővel, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 3,29 g
2 800 HUF
2277396
19109
385
3200
Jewellery
3 200 HUF
2277394
19110
385
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű kövekkel, jelzett, méret: 57, bruttó: 6,56 g
3 000 HUF
2277379
19111
385
Jewellery
Ezüst(Ag) egyszerű hengeres fülbevalópár, jelzett, d: 1,5 cm, nettó: 4,49 g
2 800 HUF
2277331
19112
385
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, markazittal és szintetikus fekete kövekkel, jelzett, h: 19,5 cm, bruttó: 14,17 g
7 000 HUF
2277368
19113
385
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, színes kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 10,24 g
7 000 HUF
2277346
19114
385
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus kék kővel, markazittal, jelzett, méret: 56, bruttó: 2,9 g
2 200 HUF
2277102
19115
385
Jewellery
3 600 HUF
2277349
19116
385
Jewellery
3 000 HUF
2277135
19117
385
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, lila kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 6,36 g
3 000 HUF
2277141
19118
385
3200
Jewellery
3 200 HUF
2277160
19119
385
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális gyűrű, markazittal, jelzett, méret:55, bruttó: 4,69 g
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m