15176.
Closed 385. Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Kiss György: A budapesti várospolitika 1873-1944. Előszót írta Pongrácz Kálmán. Bp., 1954, Jogi és Állami Könyv- és Folyóiratkiadó. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés.