15149.
Closed 385. Online auction
Books: Travelling, Local History
800 HUF
1912 Budapest Székesfővárosi Állatkert utmutatója. Képes díszkiadás. Bp., 1912., Magyar Földrajzi Intézet, 39+5 p. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval, sérült, szétvált kötéssel, kijáró lapokkal, pár lapon firkával.