Kováts György: Kézikönyv a vasút építkezéseknél előforduló biztosító é... https://www.darabanth.com/en/385-Online-auction/385.0/Books/Books-Railways-locomotives~1000046/Kovats-Gyorgy-Kezikonyv-a-vasut-epitkezeseknel-elofordulo-biztosito-es-egyeb-munkak~II2239891
2239891
17281
385
Books: Railways, locomotives
9 000 HUF
Description: Kováts György: Kézikönyv a vasút építkezéseknél előforduló biztosító és egyéb munkák előállításáról. A pályafelvigyázók számára. Írta és rajzolta: - -. MÁV pályafelvigyázó. Bp.,(1898),Markovits és Garai-ny., 107 p.+4 (közte két kihajtható) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel. Ritka!
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: karap_norbert
further page navigation Auction house