17191.
Closed 385. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Melczer Miklós: A negyedik nemibetegség. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CLX. kötet. Bp.,1938., Rényi Károly, VI+222 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.