17199.
Closed 385. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 600 HUF
Behyna Miklós: Az akvárium. ElÅ‘világa, berendezése és gondozása. Bp., 1938, Kir. M. Természettudományi Társulat. Második, bÅ‘vÃtett és átdolgozott kiadás, 211+54 t.( két szÃnes táblával, a többi fekete-fehér.) Kiadói félvászon-kötés, kopott borÃtóval, sérült gerinccel és kötéssel.