Török László: Meroé és Nubia a 2-7. században. Régészeti tanulmányok. ... https://www.darabanth.com/en/385-Online-auction/385.0/Books/Books-History~1000038/Torok-Laszlo-Meroe-es-Nubia-a-2-7-szazadban-Regeszeti-tanulmanyok-Szerk-Komoroczy-G~II2298888
2298888
15857
385
Books: History
5 000 HUF 13,55 EUR , 15,63 USD
Description: Török László: Meroé és Nubia a 2-7. században. Régészeti tanulmányok. Szerk.: Komoróczy Géza. Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Ókori Történeti Tanszékeinek kiadványai 20. Bp., 1977, ELTE. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a borítón szaladozott műanyag védőfóliával. Megjelent 200 példányban.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: hsz
further page navigation Auction house