A magyar nemzet története V. kötet. Szerk.: Szilágyi Sándor. Acsády Ig... https://www.darabanth.com/en/385-Online-auction/385.0/Books/Books-History~1000038/A-magyar-nemzet-tortenete-V-kotet-Szerk-Szilagyi-Sandor-Acsady-Ignac-Magyarorszag-har~II2298927
2298927
15760
385
Books: History
2 000 HUF
Description: A magyar nemzet története V. kötet. Szerk.: Szilágyi Sándor. Acsády Ignác: Magyarország három részre oszlásának története. 1526-1608. B., 1897, Athenaeum. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, a borító alsó sarkai kopottak, a lapok foltosak.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: karap_norbert
further page navigation Auction house