Scout Number of items: 14
2272169
13332
385
Scout
3 000 HUF
2117069
13333
385
Scout
1935 A 239. sz. Munkácsy cserkész csapat csoportképe, Róna Károly műterméből, 8,5x13,5 cm
2 000 HUF
2145308
13334
385
Scout
2 000 HUF
2297819
13335
385
Scout
5 db cserkész okmány, nyomtatvány (belépőjegy, bizonyítvány, meghívó)
1 000 HUF
2298827
13336
385
Scout
cca 1930-1940 102 sz. Ganz cs. cs. vizitcserkész könyvei 3. sz.: Kajak. én., hn., nyn., 157 p.+11 (kihajtható táblák 80 ábrával) t. Papírkötés, a borító foltos, a hátsó borító leszakadt, az utolsó két táblán sérüléssel, hiánnyal.
3 000 HUF
2296514
13337
385
Scout
Légy résen. Bőr, réz, cserkész őv / Scout belt
3 000 HUF
2271422
13338
385
Scout
1941 Meghívó Baár-Madas Református Leánynevelőintézet 24. Tisza Ilona cserkészleánycsapatának és 158. Gyöngyvirág Tündérke cserkészcsapatának cserkész avatására és karácsonyi ünnepélyére, törésnyomokkal és lap tetején apró szakadással, 11x15 cm
1 000 HUF
2222629
13339
385
Scout
1903-1927 Díszes szarukürt, karcolt amatőr díszítésekkel, feliratokkal: az oldalán: Szentkirályi Zsigmond, kapta: 1903., Kolozsvár, körbe a száján: cserkészliliom 112.-es számmal, 1927. [hódmezővásárhelyi 112. sz. Hunok Cserkészcsapat], azonosítatlan "lovas címer", Ugró szarvas 1933. [1933-as gödöllői cserkész jamboree], szentkoronás erdélyi címer, repedésekkel, fém tartókkal, h: 57 cm
12 000 HUF
2189572
13340
385
Scout
1933 "Jamboree Budapest-Gödöllő" feliratú díszes vászon felvarró, fehér csodaszarvassal, zöld liliommal, 7×5,5 cm / 1933 Richly ornated scout hemstitching with "Jamboree Budapest - Gödöllő" inscription on it, with white Wonderdeer and green fleur-de-lys, 7×5,5 cm Nagyra
20 000 HUF
2189560
13341
385
Scout
1926 A Cserkész Nagytábor sorszámozott nemzetiszín felvarrója / National jamboree numbered ribbon 10x4 cm
12 000 HUF
2044172
13342
385
Scout
2 000 HUF
2151397
13343
385
Scout
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house