https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 43

Auction is over! Item soon called at the auction hall
XIX. sz, Balkán. Oszmán-török lőszertartó. Bronz, félholdas díszítéssel / Osman Turkish bullet holder. 19th century, Balkans. 9x8,5x4 cm
1
11520.

XIX. sz, Balkán. Oszmán-török lőszertartó. Bronz, félholdas díszítéssel / Osman Turkish bullet holder. 19th century, Balkans. 9x8,5x4 cm

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
2
 
A Progressio szabadkőműves páholy jelképe. Magvető  hordón. Bronzírozott fém szobor. m: 14 cm
1
11521.

A Progressio szabadkőműves páholy jelképe. Magvető hordón. Bronzírozott fém szobor. m: 14 cm

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
0
 
Progressio páholy Szabadkőműves kötény, kesztyű és kalapács zsákban, hozzá való bőr tokkal.  Várady Imre (1892-1974) irodalomtörténész, egyetemi tanár nevével? jelezve../ Freemason apron, gloves, wood hamme. All in leather case.
1
11522.

Progressio páholy Szabadkőműves kötény, kesztyű és kalapács zsákban, hozzá való bőr tokkal. Várady Imre (1892-1974) irodalomtörténész, egyetemi tanár nevével? jelezve../ Freemason apron, gloves, wood hamme. All in leather case.

 
Sold
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
1
 
cca 1930 Faragott, fa kínáló, ezüst (Ag.) fogóval, jelzett, 30x14 cmx12 cm, bruttó:  377 gr.
1
11524.

cca 1930 Faragott, fa kínáló, ezüst (Ag.) fogóval, jelzett, 30x14 cmx12 cm, bruttó: 377 gr.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
26
 
Régi kínai katonai kő pecsétnyomók, 2 db, tokban, a tokok fedelén "aranyhal (?)" és "rózsa alma" (?) grafikával, a tokon kopásnyomokkal, 5,5x5,5x3 cm, pecsétnyomók: 3,5x3,5x2 cm
1
11525.

Régi kínai katonai kő pecsétnyomók, 2 db, tokban, a tokok fedelén "aranyhal (?)" és "rózsa alma" (?) grafikával, a tokon kopásnyomokkal, 5,5x5,5x3 cm, pecsétnyomók: 3,5x3,5x2 cm

 
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Number of bids:
0
 
Jelzés nélkül. Perzsa lovaspóló játék. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült keretben. 7x20 cm / Persian horse polo game painting
1
11526.

Jelzés nélkül. Perzsa lovaspóló játék. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült keretben. 7x20 cm / Persian horse polo game painting

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár és retesz, kilinccsel kulcs nélkül. Működik 13x17 cm
1
11527.

XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár és retesz, kilinccsel kulcs nélkül. Működik 13x17 cm

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár, kilinccsel, kulcs nélkül Működik. 13x14 cm
1
11528.

XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár, kilinccsel, kulcs nélkül Működik. 13x14 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
12 személyes alpakka evőeszköz készlet. Nagy méretű, 3 fiókos tartóban. Komplett összesen 138 db, jó állapotban
1
11529.

12 személyes alpakka evőeszköz készlet. Nagy méretű, 3 fiókos tartóban. Komplett összesen 138 db, jó állapotban

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
14
 
Iparművész, bőrdíszműves előszobai szett. Tükör, hőmérő, újságtartó. Jó állapotban. Tükrös darab mérete. 61x40 cm
1
11530.

Iparművész, bőrdíszműves előszobai szett. Tükör, hőmérő, újságtartó. Jó állapotban. Tükrös darab mérete. 61x40 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Ezüstözött réz kínáló tál, kopott, jelzéssel, 20x34 cm
1
11531.

Ezüstözött réz kínáló tál, kopott, jelzéssel, 20x34 cm

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
9
 
XIX. sz: Gyöngyház nyelű süteményes evőeszköz készlet 12 + 12 kés és villa. Monogrammal. 16 cm, 17 cm
1
11532.

XIX. sz: Gyöngyház nyelű süteményes evőeszköz készlet 12 + 12 kés és villa. Monogrammal. 16 cm, 17 cm

 
The item is not available
Starting price:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment