15612.
Closed 384. Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
3 400 HUF
9,21 EUR, 10,63 USD
Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.