13433.
Closed 384. Online auction
Music, Musical notes, Instruments
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Kodály Zoltán: A magyar népzene. A példatárt Vargyas Lajos készítette. Bp., 1952., Zeneműkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.