https://www.darabanth.com/en/384-Online-auction/384.0/Art-and-other-collectibles/Military~500027/1942-Honvedkaracsony-emleklap-2-szazad-altal-csapatparancsnoknak-bajtarsi-szeretettel-ajanl~II2290348
2290348
13361
384
Military
3 600 HUF
Description:
1942 Honvédkarácsony emléklap, 2. század által csapatparancsnoknak bajtársi szeretettel ajánlva, felsÅ‘ sarkaiban 1-1 db Leventeifjúság 1942 honvédkarácsonya adománybélyeggel, 31x22 cm méretű lapra kasÃrozva, korabeli üvegezett fa keretben
Share:
Photo of the item taken by
: pelikán_kristóf
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m