Rokolya Gábor: Az első rozsnyói közjegyző. Dr. Markó Sándor élete és m... https://www.darabanth.com/en/382-Online-auction/382.0/Books/Books-Travelling-Local-History~1000022/Rokolya-Gabor-Az-elso-rozsnyoi-kozjegyzo-Dr-Marko-Sandor-elete-es-munkassaga-Bp-201~II2224926
2224926
15040
382
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
Description: Rokolya Gábor: Az első rozsnyói közjegyző. Dr. Markó Sándor élete és munkássága. Bp., 2011, Magyar Országos Közjegyzői Kamara. Nagyon gazdagon illusztrált. Aranyozott egészvászon kötés, kiadó papír védőborítóval
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: tánczos_gábor
further page navigation Auction house