15063.
Closed 382. Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Richard Halliburton: Üres zsebbel a világ körül. Ford. Fodor Erzsébet. Bp., 1931, Dante kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, sérült gerinccel.