15048.
Closed 382. Online auction
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Megyery Ella: Budapesti notesz. Budapest térképével. Bp, 1937, Dante Könyvkiadó. Puhakötésű, sérült gerinc, elő- és hátlap, tulajdonosi névbejegyzéssel.