15005.
Closed 382. Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Gösta Montell: Mongol pusztákon keresztül. Sven Hedin előszavával. Fordította Halász Gyula. Ismeretlen világok. Bp.,1938, Atheaneum. Kiadói egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval.