17084.
Closed 382. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
Konkoly Kálmán: Magyar alkotók. Hírneves magyar tudósok, művészek, szakemberek műhelyéből. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötésben, enyhén kopottas állapotban.