Tétel

1 400 HUF

Description:

1914 Szanatorium Naptár. 1914. Kiadja: József Király Herceg Szanatórium Egyesület. Nagyvárad, Nagyváradi Nyomda- és Újság Vállalata. Kiadói aranyozott, festetett egészvászon-kötés, kopott borítóval, két foltos lappal. Benne számos korabeli reklámmal, fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal, közte: Bársony István: A varjak c. novellájával.

Share:

Photo of the item taken by : hsz