Art-ceramics
Number of items: 66
2255576
11058
380
Art-ceramics
Louviere domborműves váza, jelzett, lepattanással, m: 22,5 cm
5 000 HUF
2255636
11059
380
Art-ceramics
Barna-drapp színű, festett, mázas váza, alján jelzéssel, apró kopással, m: 18 cm
2 000 HUF
2255662
11060
380
Art-ceramics
Sötétzöld, festett, mázas kerámia váza, kopásokkal, m: 35 cm
6 000 HUF
2255447
11061
380
Art-ceramics
Pöttyös, festett, mázas majolika váza, kopásokkal, javításokkal m: 17,5 cm
4 000 HUF
2257380
11062
380
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kerámia kéményseprő, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm
2 600 HUF
2257792
11063
380
Art-ceramics
5 db-os kerámia fűszertartó készlet, kopásnyomokkal, kisebb lepattanásokkal, m: 7 cm
1 600 HUF
2235154
11064
380
Art-ceramics
1 000 HUF
2228023
11065
380
Art-ceramics
Festett, mázas kerámia söröskorsó, apró kopásokkal, m: 15 cm
1 000 HUF
2252402
11066
380
Art-ceramics
Csákvár jelzésű festett, mázas kerámia tál, lepattanással, d: 21 cm
2 000 HUF
1319590
11067
380
Art-ceramics
Ziegler Schaffhausen kerámia váza, hibátlan, matricával jelzett, m: 18 cm
1 400 HUF
2092392
11068
380
Art-ceramics
Kerámia kacsa bonbonier, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, 24×14 cm
2 000 HUF
2173808
11069
380
Art-ceramics
2 db mázas kerámia figura, jelzés nélkül, m: 12 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m