Art-ceramics
Number of items: 66
2209351
11021
380
Art-ceramics
2 400 HUF
2102780
11022
380
Art-ceramics
3 000 HUF
2184685
11023
380
Art-ceramics
Horváth László (1941): Franciscus Davidis (Dávid Ferenc erdélyi unitárius prédikátor) Kerámia plakett. d:? 23 cm
2 000 HUF
2258099
11024
380
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Furulyás fiú kerámia fiugra/váza, festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
20 000 HUF
2252239
11025
380
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Iparművészeti Vállalatos Bárányos lány kerámia szobor, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 14 cm
2 600 HUF
2258150
11026
380
Art-ceramics
Mihály Béla (1930-2001) mázas kerámia kaspó, fellógatásra szolgáló lánccal, jelzett, hibátlan, a lánccal sérült, 26x24 cm
5 000 HUF
2233629
11027
380
Art-ceramics
Art deco női félakt szobor, mázas kerámia, jelzés nélkül, alján hiányos címkével és számmal (formaszámmal?), kopásnyomokkal, m: 25 cm
8 000 HUF
2252778
11028
380
Art-ceramics
Váza art-deco stílusú mintával, mázas kerámia, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 23 cm
1 200 HUF
2258153
11029
380
2200
Art-ceramics
Pesthidegkúti festett mázas, kerámia tál, jelzett, hibátlan, 22,5x19x7 cm
2 200 HUF
2256531
11030
380
Art-ceramics
Az öntudatos szakember. Jelzett, BŰV kerámia. Kézi festéssel. Hibátlan. 15,5 cm
1 600 HUF
2255456
11031
380
Art-ceramics
Jelzés nélkül. Bordó, füles iparművész váza. Hibátlan. 36 c,
3 000 HUF
2255459
11032
380
Art-ceramics
Jelzés nélkül. retro iparművész tál. Mázas kerámia. Hibátlan. d: 27 cm
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m