15011.
Closed 380. Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Barcza Imre - Dr. Thirring Gusztáv (szerk.): Budapest Duna-balparti környéke. Részletes magyar utikalauzok. I. Budapest és környéke. Bp., 1923, Turistaság és alpinizmus. Kiadói félvászon kötésben, sérült gerinccel.