Tétel

Catalogue number:

17205.
Closed 380. Online auction
Books: Technics

3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD

Description:

Naszályi József 2 műve: A stabil gőzkazánok és gőzgépek gyakorlati tankönyve. Kazánfűtők, gőzgépkezelők, üzemvezetők, gyárosok, stb. Valamint az állami ipari szakiskolákban rendszeresített tanfolyamok részére. [Szekszárd, 1918], Szerzői, 6+275+1 p. + 1 t. Szövegközti ábrákkal. Negyedik, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, restaurált címlappal, 3 javított lappal.; A gőzlokomobilok szerkezete és kezelése. Gyakorlati tankönyv. Lokomobilkazánfűtők és gépkezelők, mezőgazdák, gazd. tisztviselők stb., valamint az állami ipari és gazd. tanintézetekben rendszeresített tanfolyamok hallgatói számára.Székesfehérvár, 1918, Szerzői, 8+193 p. Szövegközti ábrákkal. Harmadik, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés.

Share:

Photo of the item taken by : kozár_edit