Komárom és Esztergom közigazgatásilag egyelőre egyesített vármegyék mu... https://www.darabanth.com/en/379-Online-auction/379.0/Books/Books-Travelling-Local-History~1000001/Komarom-es-Esztergom-kozigazgatasilag-egyelore-egyesitett-varmegyek-multja-es-jelene-Fosz~II2245021
2245021
15002
379
Books: Travelling, Local History
8 000 HUF
Description: Komárom és Esztergom közigazgatásilag egyelőre egyesített vármegyék multja és jelene. Főszerk. O'sváth Andor.
(Bp.-Sashalom), 1938, Magyar Vármegyék és Városok Multja és Jelene kiadóhivatala. (Élet ny.). 936p., 57t. A 675. oldaltól névjegyzékkel. /Magyar Vármegyék és Városok Multja és Jelene sorozat./ Kiadói, címeres, aranyozott egészvászon kötésben, kissé laza kötéssel.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: kozár_edit
further page navigation Auction house