17106.
Closed 378. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Moravcsik Ernő Emil: Gyakorlati elmekórtan. Bp., 1897, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 542 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított kötéssel, kissé kopott borítóval.