Jewellery
Number of items: 228
2178522
19060
377
Jewellery
Ezüst(Ag) Reflexion karkötő, Pandora jelzéssel, 5 db charmmal, h: 18,5 cm, bruttó: 19,78 g
18 000 HUF
2178581
19061
377
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 5,46 g
5 500 HUF
2180098
19062
377
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 3,96 g
2 400 HUF
2180223
19063
377
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, Bulgari jelzéssel, h: 16 cm, bruttó: 6,57 g
6 000 HUF
2179632
19064
377
Jewellery
Ezüst(Ag) ásványokkal díszített fülbevalópár és karkötő, jelzett, h: 5,5 és 19 cm, bruttó: 3,61 g
6 000 HUF
2179609
19065
377
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) medál, kövekkel, jelzés nélkül, gumírozott gyöngy karkötővel, 2,5×2,5 cm, bruttó: 12,62 g
6 000 HUF
2179839
19066
377
Jewellery
Ezüst(Ag) köves glídes karkötő, jelzett, állítható hosszúság, max: 19,5 cm, bruttó: 5,46 g
2 600 HUF
2178458
19067
377
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, türkiz medállal, jelzett, h: 42 cm, 2,5×1,7 cm, bruttó: 4,01 g
5 000 HUF
2161871
19068
377
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr házikó, jelzés nélkül, 2,5×2,5 cm, nettó: 13,3 g
4 000 HUF
2161884
19069
377
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű gyönggyel, jelzett, méret: 54, bruttó: 5,7 g
2 600 HUF
2161718
19070
377
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, állítható méret, Pandora jelzéssel, nettó: 2,63 g
1 400 HUF
2161855
19071
377
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr vasaló, jelzés nélkül, 3×2,5 cm, nettó: 15,7 g
5 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m