Jewellery
Number of items: 228
2191431
19036
377
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) sok apró kővel, jelzés nélkül, méret: 62, bruttó: 7,35 g
6 000 HUF
2190392
19037
377
Jewellery
Ezüst(Ag) szívecskés filigrán fülbevalópár, jelzett, 2,5×2,5 cm, nettó: 2,86 g
2 600 HUF
2191267
19038
377
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla körös gyűrű, Pandora jelzéssel, állítható méret, bruttó: 3,31 g
4 600 HUF
2191343
19039
377
Jewellery
Ezüst(Ag) leveles nyaklánc, Pandora jelzéssel, h: 56 cm, bruttó: 5,7 g
6 000 HUF
2190444
19040
377
Jewellery
Ezüst(Ag) glídes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 10,2 g
6 000 HUF
2161797
19041
377
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott karperec, jelzett, 5,5×5,5 cm, nettó: 7,9 g
5 500 HUF
2161735
19042
377
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, kövekkel, Bulgari jelzéssel, max. h: 19 cm, bruttó: 12,1 g
8 000 HUF
2184775
19043
377
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális szemű karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 13,8 g
3 800 HUF
2184764
19044
377
Jewellery
Ezüst(Ag) köves, nyilas szív függő, jelzett, 3,4×2,4 cm, bruttó: 6,2 g
1 400 HUF
2184747
19045
377
Jewellery
Ezüst(Ag) fekete-fehér kövekkel díszített "memory" gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 4 g
1 200 HUF
2185036
19046
377
Jewellery
Arany(Au) 14K gyűrű, kővel, jelzett, javított, méret: 59, bruttó: 2,2 g
16 000 HUF
2184841
19047
377
Jewellery
Ezüst(Ag) 3 db mintás fülbevalópár, jelzett, bruttó: 2,7 g
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m