15506.
Closed 377. Online auction
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,79 USD
Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja. Bp., 1942. Vörösváry kiadó. Félvászon kötésben papírborítóval. A borító szakadt, könyvgerinc egy helyen sérült.