Hatalmas, távol-keleti stílusú, florális és figurális állat motívumokk... https://www.darabanth.com/en/376-Online-auction/376.0/Porcelain-ceramics-glassware/Art-ceramics~500004/Hatalmas-tavol-keleti-stilusu-floralis-es-figuralis-allat-motivumokkal-diszitett-padlov~II2185704
2185704
11072
376
Art-ceramics
12 000 HUF
Description: Hatalmas, távol-keleti stílusú, florális és figurális állat motívumokkal díszített padlóváza, mázas kerámia, apró kopásnyomokkal és kisebb máz hibákkal, alján H betűvel jelzett, h: 53 cm
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: karap_norbert
further page navigation Auction house