Art-ceramics Number of items: 58
2197309
11095
375
Art-ceramics
Doboznyi kerámia és porcelán és üveg tétel, közte örökmozgó, üveg madaras kiöntő, kerámia fűszertartó, 10 db kerámia csésze 6 db aljjal, stb. kopásokkal, lepattanásokkal
1 600 HUF
2199044
11096
375
Art-ceramics
4 db porcelán és kerámia figura, ismeretlen jelzéssel, kézzel festettek, apró kopásokkal, 13x10 cm és 17,5x8 cm
2 000 HUF
2199267
11097
375
Art-ceramics
Festett, mázas kerámia tálka, Alassio jelzéssel az alján, apró kopásokkal, 22x9,5 cm
1 000 HUF
2199433
11098
375
Art-ceramics
9 db kis méretű kerámia figura, kopásnyomokkal, m: 3 és 4,5 cm közötti méretben
4 000 HUF
2199140
11099
375
Art-ceramics
Hegedülő kisfiú, mázas kerámia, jelzett, jobb kezén lepattanással, m: 20 cm
1 800 HUF
2199143
11100
375
Art-ceramics
Gyerekek lóval, mázas kerámia, hátoldalán jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13,5 cm, h. 19,5 cm
4 000 HUF
2195283
11101
375
Art-ceramics
Miska kancsó, festett, mázas, lepattanással m: 31 cm
2 400 HUF
2195348
11102
375
Art-ceramics
6db festett, mázas gyertyatartó, lepattanásokkal, 5x11,5 cm
1 600 HUF
2195534
11103
375
Art-ceramics
4 db-os kerámia készlet, közte váza, kínáló tálka, festett, mázas, apró kopásokkal, lepattanásokkal
2 000 HUF
2195544
11104
375
Art-ceramics
"Budapest" feliratú festett, mázas kerámia tányér, alján MK jelzéssel, apró lepattanásokkal, d: 16,5 cm
1 000 HUF
2196080
11106
375
Art-ceramics
Japán festett, mázas kerámia kiöntő, 2 db kupicával, hibátlan, m: 4 és 13 cm
1 200 HUF
2196350
11107
375
Art-ceramics
Festett, mázas kerámia kiöntő, Szilágyi jelzéssel, hibátlan 9x10,5 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house