Art-ceramics
Number of items: 58
2197197
11083
375
Art-ceramics
"Javszer" feliratú festett, mázas kerámia hamutartó, apró lepattanásokkal, 9x15 cm
1 000 HUF
2197889
11084
375
Art-ceramics
Kávés szett, 6 személyre, csészékkel, aljakkal, kannával, kiöntővel, cukortartóval, jelzés nélkül, apró kopásokkal, csorbával, m: 6 cm és 18 cm között
1 200 HUF
2195045
11085
375
Art-ceramics
Fantázia kerámia tál. Jelzett. d: 27,56 cm
1 400 HUF
2202647
11086
375
Art-ceramics
Festett, mázas kerámia kislány, jelzés nélkül, hibátlan, m: 12 cm
2 000 HUF
2203313
11087
375
Art-ceramics
Sárospatak kerámia manufaktúra jelzésű, festett, mázas kerámia salátás tál, lepattanással, kopásokkal, d: 32 cm + Gránit jelzésű, kerámia kistányér, matricás, lepattanásokkal, d: 19,5 cm
1 000 HUF
2193701
11088
375
Art-ceramics
Bohócfejes mázas kerámia váza, apró kopásokkal, 13x20 cm
2 000 HUF
2182788
11089
375
Art-ceramics
6 db kézzel festett kerámia, fajansz edény. Gránit, Bélapátfalva, stb.
3 600 HUF
2178400
11090
375
Art-ceramics
7 db hagymamintás kerámia fűszertartó, jelzés nélkül, némelyiken apró lepattanásokkal, m: 11 cm
4 000 HUF
2017554
11091
375
Art-ceramics
2 000 HUF
1838962
11092
375
Art-ceramics
Jelzett emlék kupa (München), mázas kerámia, hibátlan, m: 23,5 cm
1 000 HUF
2173052
11093
375
Art-ceramics
Virágokkal díszített Apátfalva kerámia falitányér, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéses, lepattogzásokkal, d: 22 cm
2 000 HUF
2201932
11094
375
Art-ceramics
Kerámia békakirály, aranyozott, alján jelzéssel, lepattanással, 6x4,5 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m