https://www.darabanth.com/en/375-Online-auction/375.0/Photography/Photo~1500094/1931-majus-12-A-Budapest-Szekesfovarosi-Cukraszok-es-Mezeskalacsosok-Ipartestuletenek-zC3~II2195019
2195019
12955
375
Photo
12 000 HUF
Description:
1931. május 12. A Budapest SzékesfÅ‘városi Cukrászok és Mézeskalácsosok Ipartestületének zászlószentelési és 25 éves fennállási ünnepsége, tablófotó Strelisky budapesti műtermébÅ‘l. Többek közt Hauer RezsÅ‘ (1865-1951) dÃszelnök, Gerbeaud Emilné védnöknÅ‘ és Auguszt E. Józsefné zászlóanya a fotón. Kartonra kasÃrozva, sérült, kopott, foltos, 16x21 cm
Share:
Photo of the item taken by
: ekb
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m