Military

Number of items: 80

DN Katonai Főiskolák 4xklf műgyantás jelvénye (Kun Béla Zászlósképző Iskola, Kossuth Lajos Katonai Főiskola, Zalka Máté Katonai Főiskola, Egyetemi Végzettségi tiszti jelvény) T:1
31877.

4 400 HUF
11,92
13,75

DN Katonai Középiskolák "Élenjáró Növendék" ezüstözött és "Kiváló Növendék" aranyozott, műgyantás jelvénye T:1
31878.

2 400 HUF

DN "MH Tapolcai Kiképző Központ / Keményen - Férfiasan - Emberségesen - Az MH. AKK Parancsnokától" ezüstözött fém emlékérem, eredeti dísztokban (42,5mm) T:PP fo.
31879.

2 000 HUF

DN "Magyar Néphadsereg Katonai Tízpróba" 5xklf jelvény, vas, bronz, ezüst, arany és aranykoszorús fokozat T:1-2
31880.

3 800 HUF
10,30
11,88

Amerikai Egyesült Államok ~1960-1970. "Bíbor Szív" szív formájú zománcozott aranyozott katonai kitüntetés, sebesülési érdemérem, levarrt mellszalaggal és cserélt tűvel  T:2 USA ~1960-1970. "The Purple Heart for Military Merit" heart-shaped gilt decoration with sewn ribbon and replaced needle C:XF
31881.

12 000 HUF

31882.

20 000 HUF
54,20
62,50

Ausztria DN "Hűséges Szolgálat Érdemérem - 40 év" aranyozott Br kitüntetés eredeti mellszalagon (40mm) T:1-,2 Austria ND "Faithful Service Medal - 40 years" gilded Br medal with original ribbon (40mm) C:AU,XF
31883.

4 200 HUF
11,38
13,13

Ausztria DN "Ausztriáért / 1914-1918" aranyozott Br kitüntetés eredeti mellszalagon (36mm) T:1-,2 Austria ND "Für Österreich / 1914-1918" gilded Br medal with original ribbon (36mm) C:AU,XF
31884.

4 200 HUF
11,38
13,13

Bulgária DN "1944. szeptember 9. Érdemrend I. osztálya" kétoldalas, zománcozott kitüntetés mellszalagon (66x63mm) T:1-,2 zománchiba Bulgaria ND "Order 9th of September 1944 Merit 1st class" two-sided, enamelled medal with ribbon (66x63mm) C:AU,XF enamell error
31885.

7 500 HUF
20,33
23,44

Bulgária DN "1944. szeptember 9. Érdemrend III. osztálya" egyoldalas, zománcozott kitüntetés mellszalagon (59x56mm) T:1-,2 Bulgaria ND "Order 9th of September 1944 Merit 3rd class" one-sided, enamelled medal with ribbon (59x56mm) C:AU,XF
31886.

5 500 HUF
14,91
17,19

Csehszlovákia ~1980. "Mesterugró" Al festett ejtőernyős katonai jelvény aranyozott rátéttel (50x26mm) T:1- Czechoslovakia ~1980. "Master jumper" Al painted parachuting military badge with gilded overlay (50x26mm) C:AU
31887.

2 200 HUF
5,96
6,88

Jugoszlávia DN "Vitézségért Érdemérem" Br kitüntetés mellszalagon T:2 sérült mellszalag Yugoslavia ND "Medal for Bravery - Za Hrabrost" Br medal with ribbon C:XF damaged ribbon
31888.

2 200 HUF
5,96
6,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF