Military

Number of items: 80

~1945. "HR (Hadirokkant)" zománcozott Br jelvény T:1 Hungary ~1945. "Invalid" enamelled Br pin C:UNC
31853.

1 600 HUF

31854.

4 400 HUF
11,92
13,75

1956. "Április 4-i Díszszemle - Van hazánk, van mit megvédenünk 1956. április 4." aranyozott, zománcozott Br jelvény (25mm) T:2 aranyozás lekopott
31855.

1 400 HUF
16

~1950-1960. "Magyar Néphadsereg III. osztályú harckocsivezető" zománcozott kitüntető jelvény (26x65mm) T:2
31856.

2 200 HUF
5,96
6,88

1951. "Közbiztonsági Érem" bronz fokozata a karhatalom tagjai részére T:2 Hungary 1951. "Public Security Medal" for the members of the Armed Forces, bronze grade C:XF NMK 554
31857.

1 800 HUF

31858.

4 800 HUF
13,01
15,00

31859.

3 400 HUF
9,21
10,63

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany, ezüst és bronz fokozat" zománcozott aranyozott, ezüstözött illetve Br kitüntetések mellszalagon, eredeti tokokban T:1 NMK.: 696-698.
31860.

2 400 HUF

1964-1965. "A Haza Fegyveres Szolgálatáért Érdemérem - 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40 év" 7xklf műgyantás kitüntetés mellszalagon, 3db közülük szalagsávval, mind eredeti tokban T:1 3db tok sérült NMK 623-629.
31861.

15 000 HUF
40,65
46,88

1964-1965. "A Haza Fegyveres Szolgálatáért Érdemérem - 15, 20, 25, 30 év" 4xklf zománcozott kitüntetés mellszalagon, mind eredeti tokban T:1 2db tok sérült NMK 624-627.
31862.

5 000 HUF

~1960-1970. "Munkásőr" Br kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti, sérült tokban + DN "Munkásőrség - Kiváló Parancsnok" Br kitüntetés, mellszalagon, eredeti, sérült tokban + DN "Munkásőrség - 5 éves szolgálati jelvény" zománcozott jelvény (zománchiba), eredeti tokban + DN "Munkásőr" festett, sorszámozott állományjelvény T:2 NMK 708.
31863.

3 600 HUF
9,76
11,25

31864.

3 800 HUF
10,30
11,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF