32003.
Closed 375. Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
~1970. "A Szövetkezeti Ipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, ezüstözött, zománcozott kitüntetés miniatűrrel, eredeti tokban + ~1980. "Kiváló Munkáért" kitüntetés mellszalagon, eredeti, sérült tokban T:1-