Jewellery
Number of items: 285
2203965
19217
375
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű. Vésett, török feliratos kővel. br 6,2 g
2 000 HUF
2203962
19218
375
Jewellery
Ezüst (Ag) karkötő cirkón kövekkel. 13 g
3 000 HUF
2197284
19219
375
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, oroszlános medállal, benne borostyán kővel, jelzett, h: 45 cm, medál: 1,5x1,5 cm, bruttó: 4,85 g
3 600 HUF
2197278
19220
375
6500
Jewellery
Ezüst(Ag) háromsoros nyaklánc, jelzett, h: 41 cm, nettó: 15,6 g
6 500 HUF
2197249
19221
375
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó motívumű gyűrű, piros-fehér kövekkel, jelzett, méret: 62 bruttó: 1,55 g
1 000 HUF
2197235
19222
375
Jewellery
Ezüst(Ag) fehér-halványlila köves gyűrű, jelzett, méret: 54 bruttó: 2,6 g
1 800 HUF
2197240
19223
375
Jewellery
Ezüst(Ag) korallszínű köves gyűrű, jelzett, méret: 55 bruttó: 0,70 g
1 000 HUF
2195015
19224
375
Jewellery
Ezüst(Ag) fehér köves fülbevalópár, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 1,21 g + bizsu medál lila kövekkel, 3x0,5 cm
1 000 HUF
2195020
19225
375
Jewellery
Ezüst(Ag) foglalat tigrisszemmel és hegyikristály medállal, jelzett, apró kopásokkal, h: 8 cm, bruttó: 10,32 g
2 000 HUF
2194196
19226
375
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) meandermintás kígyó karkötő, jelzett, h: 19, nettó: 12,9 g
3 800 HUF
2194200
19227
375
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla láncos, fehér kövekkel kirakott tengeri csillagos karkötő, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 5,15 g
1 600 HUF
2194155
19228
375
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, 2db, egyik zománcozott kacsa mintás, a másik béke kézjeles, jelzett, h: 1 cm, 1,5 cm bruttó: 1,67 g
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m